» Інформація » Відбулося районне віче з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України

Відбулося районне віче з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України

Автор: admin2 от 22-08-2014, 15:56
 (голосів: 1)

Відбулося районне віче з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України22 серпня на площі біля Колони Свободи відбулося урочисте віче з нагоди Дня Державного Прапора та 23-ї річниці незалежності України.

Почесне право підняти Державний Прапор України надали українським військовим — учасникам антитерористичної операції на сході України: бійцям  24-ї механізованої бригади рядовому Руслану Шакалу, с.Солонсько, сержанту Івану Юзефовичу, с. Унятичі, сержанту Василеві Заліску, водію БТР, Віктору Бечкалу, с.Старий Кропивник та рядовому Дмитрові Куцію, бійцю першого резервного батальйону Національної гвардії України, с.Брониця. Прозвучав Гімн України.

Спільно з учасниками віча за Україну, її народ, владу і військо помолилися священики о.Софрон Яциків (УГКЦ) та о. Андрій Безушко (УПЦ КП). Отець Андрій закликав відкинути партійні та всі інші суперечки і об'єднатися. Бо коли той, хто називав себе нашим братом, вчинив, як у притчі про Каїна і Авеля, лише молитва і єдність дадуть нам сили для перемоги.

Під мелодію пісні “Плине кача...”, яка з часів Революції Гідності стала реквіємом за загиблими Героями України сьогодення, учасники віча зі сльозами на очах вшанували пам'ять борців за волю України, яких після Небесної Сотні вже стала не одна сотня.

Звертаючись до присутніх, голова районної ради Михайло Сікора сказав: "В роки Другої світової війни українці пліч-о-пліч в одних окопах з росіянами боролися з німецьким фашизмом. А сьогодні російський сусід прийшов на нашу землю з війною.”  Михайло Сікора зазначив, що і всередині країни ще багато ворогів державності, тому потрібно відкрити архіви НКВД-КДБ та відкрито подивитися одні одним у вічі, а комусь — покаятися та спокутувати гріхи перед Україною.

Перший заступник голови Степан Рудницький наголосив, що 23 роки святкуючи День незалежності, ми до кінця не розуміли глибини цього свята. Сьогодні цей день, на жаль, зустрічаємо з сумом, тривогою і сльозами на очах. Але ми обов'язково вистоїмо, переможемо, бо лиш той народ сильний, який бореться.

З Днем незалежності України святочну громаду привітав народний депутат України Роман Ілик. Він висловив величезну гордість за наших співвітчизників, який відстоюють Українську державу у боротьбі з ворогом. Роман Ілик зазначив, що неодноразово відвідує східні терени, де точиться запекла боротьба, намагаючись допомогти та підтримати воїнів-жителів Дрогобиччини, в тому числі тих, які зазнали поранень та перебувають у військових шпиталях.

Депутат обласної ради Михайло Задорожний звернувся до історії українських державних символів, які постали у героїчній боротьбі українців за свою державність протягом століть. Він закликав присутніх не голосувати на майбутніх виборах за жодну партію чи кандидата, які нині представлені у Верховній Раді, якщо діючий парламент не проголосує за новий закон про вибори за відкритими партійними списками та закон про люстрацію.

Заступник командира в/ч А-1108 полковник Андрій Шубенічев у своєму виступі  щиро подякував громаді району за допомогу військовим Дрогобицької залоги, підрозділи якої беруть участь у бойових діях, і на кожній бойовій машині гордо майорить прапор України. Він повідомив, що Дрогобицька в/ч А-1108 буде учасником військового параду до Дня незалежності в Києві.

Квіти від учасників віча були покладені до пам’ятників Степанові Бандері, Тарасові Шевченку, Іванові Франку та до Колони Свободи.

Пролунали патріотичні пісні у виконанні самодіяльних юних митців з Михайлевич та Нагуєвич.

На завершення ведучі Марія Василенко та Іван Сех зі словами глибокої шани і вдячності звернулися до українських вояків, які полишивши рідні домівки, дітей і дружин, матерів, вибрали Батьківщину. Завдяки таким синам Україна вистоїть, стане справді незалежою і сильною. Слава Україні! Героям слава!

Хорова капела «Лілея» виконала «Молитву за Україну».

 

ФОТОРЕПОРТАЖ З ВІЧА


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua