1 вересня цього року гостинно відчинив свої двері для школярів 61 навчальний заклад району. За шкільні парти сіли 6 494 школярі, з них — 701 першокласник. За інформацією відділу освіти райдержадміністрації в цьому році все ще зберігається тенденція до зменшення кількості першокласників (на 20 менше у порівнянні з 2013 роком). Втім, освітяни стверджують, що ситуація поступово стабілізується, оскільки різниця між попередніми роками становила 70-90 дітей.
В урочистих лінійках взяли участь представники влади району, органів місцевого самоврядування, громадськості, священики. Відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України перший урок нового навчального року “Україна — єдина країна” був присвячений формуванню в учнів розуміння єдності й цілісності України, її багатонаціонального народу як національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної та заможної держави.
Разом з дітьми району до школи пішли і тимчасові переселенці з Криму та східних областей. За попередніми даними, вони навчатимуться у Дорожівській, Нижньогаївській школах. Інформація сьогодні уточнюється відділом освіти.













