В Дрогобицькій райдержадміністрації 13 жовтня відбулася зустріч першого заступника голови РДА Степана Рудницького, заступника голови РДА Галини Гайдук, в.о. начальника відділу освіти Івана Стецка, керівника відділу культури та туризму Осипа Марущака з деканом Краматорського деканату Донецько-Харківського Екзархату УГКЦ о. Василем Іванюком. На зустрічі був присутній начальник відділу культури Дрогобицького міськвиконкому Олег Яводчак, який розповів, що в місті Дрогобичі нещодавно завершилася благочинна акція «Учень – учневі», під час якої тривав збір канцтоварів та зошитів для школярів Слов’янська, Краматорська й інших населених пунктів і о. Василь особисто передав все зібране в школи цих міст.
Керівництво району висловило готовність проведення подібної акції і в закладах освіти та культури Дрогобиччини, наголосивши, що це буде саме доброчинна акція. Вже на даний момент район готовий передати продукти харчування та теплі речі для потреб дітей.













