Вчора, 3 грудня, робоча група у складі першого заступника голови Дрогобицької райдержадміністрації Степана Рудницького, заступника голови Дрогобицької РДА Івана Мізерника та керівника відділу з питань цивільного захисту райдержадміністрації Олега Тарбєєва здійснили робочу поїздку по району, де оглянули мости, які були пошкоджені паводком 15-18 травня цього року.
Так, в селі Старий Кропивник по вулиці Зарічній та в селі Винники Урізької сільської ради відновні роботи завершено. На вулиці Зелена в Старому Кропивнику роботи по відновленню моста тривають.













