Вчора, 15 лютого, в Дрогобичі, біля пам'ятника воїнам-афганцям відбулися панахида, яку відправив військовий капелан Дрогобицького гарнізону о. Іван і віче вшанування пам'яті загиблих наших земляків в Афганістані.
Участь в урочистих заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виводу військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан взяли секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик, голова Спілки ветеранів Афганістану Іван Андруневчин, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Осип Марущак, депутати різних рівнів, воїни-афганці.
Квіти пам'яті загиблим поклали родичі, бойові побратими, представники громадськості. Теперішні воїни, що несуть службу в дрогобицькій військовій частині салютними пострілами вшанували дванадцятьох загиблих наших земляків, це Олександр Богонос, Валерій Аладьїн, Анатолій Шилов, Василь Микосовський, Михайло Прухницький, Дмитро Петров, Володимир Вороняк, Роман Данилків, Степан Принда, Григорій Толстой, Анатолій Герцан, Віктор Пенделяк. Іван Андруневчин вручив грошову допомогу родичам загиблих воїнів та тим, хто отримав поранення на тій війні. Після цього учасники віче частувались солдатською кашею.













