У неділю, 24 серпня до Дня Незалежності в селі Летня на могилі Героя Небесної Cотні Богдана Вайди відбулося поминальне віче. З обох сільських церков назустріч одна одній вирушили процесії з хоругвами, квітами, лампадками та державними прапорами. Зустрівшись біля повороту на цвинтар, разом рушили до могили Героя.
Розпочалося віче урочистим виконанням Гімну України. Звучали вірші, присвячені Героям Небесної Сотні та подіям, які відбуваються в Україні сьогодні. Усіх загиблих вшанували хвилиною мовчання. Після цього місцевий парох о. Іриней відслужив панахиду за загиблим Богданом і всіма, хто загинув за свободу й волю нашої України. До громади також звернувся сільський голова Роман Янісів та директор Летнянського НВК Надія Козар. На могилу Героя діти поклали квіти. Завершилося віче молитвою за Україну та спільним виконанням Гімну України.
Вся Україна й кожний українець зокрема, ніколи не забуде про тих героїв, які боролися й вмирали за честь і свободу свого народу, своєї Батьківщини. Герої не вмирають! Пам’ять про них вічна! Вони завжди житимуть у наших серцях!













