Сьогодні під час чергової понеділкової наради в райдержадміністрації перший заступник голови РДА Степан Рудницький акцентував увагу присутніх на пріоритетах роботи облдержадміністрації на 2105 рік. Він зупинився на першочергових завданнях, які ставить керівництво області перед владою на місцях. Це — залучення інвестицій, протидія корупції, взаємодія з громадськістю, надання адміністративних послуг, допомога армії та забезпечення мобілізації тощо. Більш докладно С. Рудницький зупинився на впровадженні служби екстреної допомоги населенню “112”, “єдиного вікна” для демобілізованих з АТО на базі Винниківського військового шпиталю, завдання, які стоять перед регіонами щодо залучення до будівництва фортифікаційних споруд вздовж лінії оборони в зоні АТО тощо. Поставлені завдання він пов'язав із особливостями району.
Під час наради було використано презентаційні матеріали “Пріоритети роботи Львівської облдержадміністрації на 2015 рік”.
У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних служб, сільські, селищні голови.













