» Інформація » Дрогобич знову без води

Дрогобич знову без води

Автор: admin2 от 23-03-2015, 18:14
 (голосів: 0)

Дрогобич знову без води

 

Сьогодні, 23 березня у другий половині дня ПАТ «Львівобленерго» знову припинило енергоживлення водозабору «Гірне», в результаті чого дві третини м.Дрогобича, а також міста Трускавець, Стебник та прилеглі до водогону «Гірне-Дрогобич» села залишились без водопостачання. У КП «Дрогобичводоканал» пояснили, що водозабір знеструмили через заборгованість за спожиту електроенергію, а борг утворився внаслідок того, що ТОВ «Трускавецький водоканал» належно не розраховується з КП «Дрогобичводоканал» за отримані послуги.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua