Традиційно навесні українські господарі дбають про оновлення зелених насаджень. Весняна посадкова кампанія розпочалася і в лісогосподарських підприємствах району, у тому числі, в Дрогобицькому ДЛГП “Галсільліс”.
Так, для висадки молоденьких дерев було підготовлено 1,7 га. площі у лісовому масиві біля Гаїв Верхніх.
Допомагали лісівникам у цій благородній справі працівники Дрогобицької районної державної адміністрації. Спільно керівництво району, працівники лісового господарства та держслужбовці висадили біля 10 тисяч молодих дубів та кленів, які через декілька років стануть окрасою лісу - улюбленого місця відпочинку та збирання грибів для наших краян.













