» Інформація » Акцію озелення підтримали працівники райдержадміністрації

Акцію озелення підтримали працівники райдержадміністрації

Автор: admin2 от 27-03-2015, 12:53
 (голосів: 3)

Акцію озелення підтримали працівники райдержадміністраціїТрадиційно навесні українські господарі дбають про оновлення зелених насаджень. Весняна посадкова кампанія розпочалася і в лісогосподарських підприємствах району, у тому числі, в Дрогобицькому ДЛГП “Галсільліс”. 

Так, для висадки молоденьких дерев було підготовлено 1,7 га. площі у лісовому масиві біля Гаїв Верхніх.

Допомагали лісівникам у цій благородній справі працівники Дрогобицької районної державної адміністрації. Спільно керівництво району, працівники лісового господарства та держслужбовці висадили біля 10 тисяч молодих дубів та кленів, які через декілька років стануть окрасою лісу - улюбленого місця відпочинку та збирання грибів для наших краян.

Акцію озелення підтримали працівники райдержадміністрації

Акцію озелення підтримали працівники райдержадміністрації
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua