Роботи переможців обласних етапів Всеукраїнських конкурсів дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» і винахідницьких та раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму надішлють до оргкомітету у Київ для участі у відбірковому (заочному) етапі.
На заочний тур обласного конкурсу школярі 4-6 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів із 15-ти районів області та міст Борислава, Дрогобича, Самбора, Червонограда, Львова подали 54 роботи. Тридцять п’ять із них допустили до захисту на очному турі. А на конкурс винахідницьких і раціоналізаторських проектів еколого-натуралістичного напряму учні 7-9 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів із 10-ти районів області та Львова подали 25 робіт. До захисту на очному турі допустили 16 робіт.
Юні дослідники та винахідники для участі в обласних етапах згаданих вище конкурсів збиралися 30 березня у Львівському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.













