» Інформація » Місцеві ради не використовують у повному обсязі існуючі резерви для наповнення бюджетів

Місцеві ради не використовують у повному обсязі існуючі резерви для наповнення бюджетів

Автор: admin2 от 10-04-2015, 11:08
 (голосів: 0)

Місцеві ради не використовують у повному обсязі існуючі резерви для наповнення бюджетів9 квітня перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький провів розширене обговорення за підсумками наради в облдержадміністрації.

Особлива увага була звернута на фінансово-економічну ситуацію в районі. Степан Рудницький зазначив, що фінансове управління, податкова інспекція та сільські, селищні ради, які мають суттєві проблеми з наповненням бюджетів, недопрацьовують у плані пошуку резервів. Йдеться про акцизний, земельний податок, кошти від пайової участі забудовників тощо. Найближчим часом відбудеться спільна нарада за участю фінансового управління, податківців, очільників органів місцевого самоврядування, де буде зроблено глибокий всебічний аналіз ситуації та заходів для її поліпшення. Управлінню фінансів доручено розробити графік перевірки місцевих рад з питань виконання бюджетів.

Гострою була розмова і з питань довкілля. За підсумками об'їздів та перевірок екологічної служби через неналежне дотримання законодавства з благоустрою матеріали щодо Рихтицької, Доброгостівської, Літинської та Рихтицької сільських рад скеровуються в прокуратуру. Всі сільські, селищні ради, управління водгоспу, дорожні та інші служби повинні продовжити роботу щодо прибирання територій, придорожніх смуг, водних об'єктів. С. Рудницький попередив, що моніторинг стану довкілля продовжиться і після Великодніх свят. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua