» Інформація » Про одноразову грошову допомогу учасникам АТО йшлося на засіданні комісії

Про одноразову грошову допомогу учасникам АТО йшлося на засіданні комісії

Автор: admin1 от 21-04-2015, 14:20
 (голосів: 0)

Про одноразову грошову допомогу учасникам АТО йшлося на засіданні комісіїНа засіданні комісії з розгляду заяв громадян для надання і виплати в 2015 році одноразової грошової допомоги родинам учасників АТО, під головуванням першого заступника голови Дрогобицької райдержадміністрації Степана Рудницького розглядались подані заяви щодо надання такої допомоги. Члени комісії: заступник голови районної ради Роман Урбан, керівник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля, керівник фінансового управління райдержадміністрації Віталій Перхун, заступник головного лікаря Дрогобицького районного територіального медичного об’єднання Леонід Іванчук прийняли рішення, що з метою забезпечення цільового використання коштів, виділених з районного бюджету для надання матеріальної допомоги учасникам АТО, доручити управлінню праці та соціального захисту населення створити банк даних учасників АТО, мешканців Дрогобицького району, які потребують матеріальної допомоги і подали документи для її отримання і за результатами проведеної роботи та поданих заяв у жовтні 2015 року зробити розподіл коштів для виплати допомоги.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua