На нараді з перевізниками, яка відбулася сьогодні в Дрогобицькій РДА, керівник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля інформувала про зміни, які будуть введені в дію з 1-го червня 2015 року і стосуватимуться надання пільг на проїзд окремим категоріям. Так, пільги будуть збережені лише інвалідам війни, учасникам бойових дій, інвалідам І та ІІ групи, дітям-інвалідам, дітям із багатодітних сімей, дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, особам, які супроводжують дітей-інвалідів та інвалідів І групи, чорнобильцям І категорії та ІІ категорії (ліквідаторам), ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам податкової міліції...













