Одним з першочергових завдань у районі є впровадження заходів з енергозбереження, зокрема, в бюджетних установах. 5 травня у відділі освіти райдержадміністрації відбулася робоча зустріч щодо більш раціонального використання природного газу в Модрицькому НВК. В обговоренні питання взяли участь в.о. керівника відділу освіти Іван Стецко, завідувач сектору з питань ЖКГ та інфраструктури Ганна Павлюк, Модрицький сільський голова Мирон Флюнт та директор Модрицького НВК Ігор Заяць.
Зазначалося, що, незважаючи на дотримання доведених лімітів та щорічного скорочення споживання природного газу, витрати на його оплату в Модрицькій школі є значними і одними з найбільших на тлі освітніх установ району. В результаті проведеного аналізу втрат передбачено здійснити заходи з утеплення приміщення (особливо даху) та встановлення енергозберігаючих вікон.













