» Інформація » В Бориславі з 8 травня повинні відновити водопостачання

В Бориславі з 8 травня повинні відновити водопостачання

Автор: admin1 от 28-04-2015, 12:59
 (голосів: 0)

В Бориславі з 8 травня повинні відновити водопостачання28 квітня в Бориславській міській раді відбулось позачергове засідання виконкому, на якому основним питанням було вирішення питання щодо відновлення водопостачання жителів міста Борислава. За інформацією начальника відділу з питань ЖКГ Бориславської міської ради Олега Левицького виконавець робіт – ПМК-14 запевнив про завершення ремонтних робіт до 7 травня, а вже з 08.05.2015р. водопостачання з Рибницького водозабору буде відновлене.

В даний час для забезпечення водою населення міста задіяні всі локальні водозабори. Крім того, в деякі райони міста здійснюється підвіз води спецтранспортом. Графіки завезення води контролюються та коригуються щоденно.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua