28 квітня в Бориславській міській раді відбулось позачергове засідання виконкому, на якому основним питанням було вирішення питання щодо відновлення водопостачання жителів міста Борислава. За інформацією начальника відділу з питань ЖКГ Бориславської міської ради Олега Левицького виконавець робіт – ПМК-14 запевнив про завершення ремонтних робіт до 7 травня, а вже з 08.05.2015р. водопостачання з Рибницького водозабору буде відновлене.
В даний час для забезпечення водою населення міста задіяні всі локальні водозабори. Крім того, в деякі райони міста здійснюється підвіз води спецтранспортом. Графіки завезення води контролюються та коригуються щоденно.













