Згідно з графіком обговорення проектів перспективних планів новостворених територіальних громад в Дрогобицькому районі керівництво Дрогобицької районної державної адміністрації провели вчора і продовжують проводити сьогодні кущові зустрічі на тему адмінреформи та децентралізації влади. Зокрема вони відбулися в селищних радах Меденич, Підбужа та Східниці, сільських радах Болехівців, Грушова, Рихтич, Нагуєвич, Уличного, Лішні та Модрич.
Зустрічі відбуваються досить жваво і викликають зацікавлення у місцевих жителів, на них присутні, як правило, активні мешканці громад, депутати сільських та селищних рад, члени виконкомів, інтелігенція. В основному вони розуміють необхідність таких змін, що стосуються об’єднання громад, на таких зустрічах звучить
думка, що об’єднавшись з іншими громадами в одну спроможну, вони всі разом стануть сильнішими у фінансовому, соціально-економічному плані, хоч і звучать деструктивні вислови, що це не принесе ніякого результату.
Слід сказати, що керівники Дрогобицької райдержадміністрації, представники фінансового управління, відділу освіти на таких зібраннях скрупульозно, виважено і на конкретних прикладах пояснюють доцільність та необхідність таких змін, і це дає свої результати.
Наступні зустрічі заплановані на 22 травня в містах Дрогобичі, Бориславі та Трускавці.













