У середу, 20 травня, в актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася зустріч переможців і призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, міжнародних олімпіад і конкурсів з керівництвом Львівської обласної державної адміністрації та обласної ради.
У зустрічі взяли участь 112 учнів та студентів переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, V Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка та ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та 88 працівників освіти, які їх підготували.
Учням та працівникам освіти під час зустрічі вручили премії. Для преміювання переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та їх наставників у департаменті освіти та науки Львівської ОДА на 2015 рік виділили 400 тисяч гривень.
"Учнівська молодь успішно представляє Львівщину в інтелектуальних змаганнях на Всеукраїнському та Міжнародному рівнях. Щороку зростає кількість переможців обласних та Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, - повідомила директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олександра Небожук. - У 2014-2015 навчальному році переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін стали 67 учнів загальноосвітніх навчальних закладів області, що становить 55% від кількості учасників".
Претендентами для участі в Міжнародних олімпіадах визначено троє учнів загальноосвітніх навчальних закладів області з числа переможців Всеукраїнських олімпіад з астрономії, математики та хімії.
Львівщина в останні роки – в числі перших серед областей України за підсумками інтелектуальних змагань. Львівська область посідає перше місце за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, друге – за Інтернет-олімпіадами, четверте – за результатами Міжнародних олімпіад та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.
Найбільших успіхів з року в рік досягають учні Львівського фізико-математичного ліцею.
Із обдарованою учнівською молоддю працює Львівська обласна Мала академія наук. Організовано дистанційне навчання зі здібними сільськими школярами області. Понад 350 учнів очно-дистанційної школи отримали можливість долучитися до дистанційного навчання.













