» Інформація » Ситуація в Бориславі поступово налагоджується

Ситуація в Бориславі поступово налагоджується

Автор: admin2 от 19-06-2015, 09:52
 (голосів: 0)

Ситуація в Бориславі поступово налагоджуєтьсяЗа повідомленням відділу внутрішньої політики Бориславської міської ради, протягом кількох останніх засідань депутати міськради прийняли декілька важливих рішень, які дозволили вивести ситуацію в Бориславі з глухого кута.

Депутати підтримали кандидатуру Ігоря Кобилецького на посаду першого заступника міського голови та затвердили новий склад міськвиконкому. Також було сформовано новий склад ліквідаційної комісії КП «Бориславводоканал» та обрано Ярослава Лопушанського головою комісії.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua