За повідомленням відділу внутрішньої політики Бориславської міської ради, протягом кількох останніх засідань депутати міськради прийняли декілька важливих рішень, які дозволили вивести ситуацію в Бориславі з глухого кута.
Депутати підтримали кандидатуру Ігоря Кобилецького на посаду першого заступника міського голови та затвердили новий склад міськвиконкому. Також було сформовано новий склад ліквідаційної комісії КП «Бориславводоканал» та обрано Ярослава Лопушанського головою комісії.













