Сьогодні у рамках нагородження бійців Добровольчого Українського Корпусу “Правий сектор” голова райдержадміністрації Максим Лісогор мав зустріч із єпископом Дрогобицьким і Самбірським УПЦ КП владикою Яковом. Владика привітав Максима Лісогора з призначенням на посаду очільника Дрогобицького району та вручив у дар ікону. У вітальному слові єпископ зауважив, що цей важливий пост є почесною, але важкою і відповідальною місією. Стати на чолі складного регіону у цей непростий час, коли наша держава зазнала агресії від свого близького сусіда, є великим випробуванням. Владика Яків благословив голову райдержадміністрації бути мудрим і справедливим керівником, з усією самовіддачею, професіоналізмом та патріотизмом виконувати свою працю.
Голова райдержадміністрації Максим Лісогор у відповідь подякував та сказав, що повністю усвідомлює всю вагу покладених на нього державою завдань та у свою чергу має намір покладатися на добру пораду та підтримку шанованих людей краю, у тому числі, церковних очільників.













