Сьогодні в райдержадміністрації відбулася символічна і хвилююча подія. Голова райдержадміністрації Максим Лісогор зустрівся з українськими героями — бійцями Добровольчого Українського Корпусу “Правий сектор”.
Вітаючи вояків, Максим Лісогор наголосив, що вони роблять велику і святу справу — мужньо і безстрашно захищають Україну від ворога. Голова райдержадміністрації запевнив бійців у своїй повній підтримці, зазначивши, що сьогодні потрібно не обіцяти, а робити, допомагати у конкретних справах і проблемах, які мають нині учасники бойових дій та їхні сім'ї. Тому двері кабінету очільника району завжди відчинені для кожного українського військового. Подякував добровольцям за їхній подвиг і голова районної ради Михайло Сікора.
Руслан Щерба та його побратими висловили свої міркування з приводу ситуації в країні, війни на сході, яку вони знають не з екрана телевізора. І хоча кожен з воїнів, їхні сім'ї мають чимало життєвих питань і потреб, від голови райдержадміністрації вони нічого не просили для себе. Щира турбота за майбутнє держави звучала у їхніх словах. Бійці говорили про необхідність справжніх реформ в державі, висловлювали стурбованість підвищенням тарифів на енергоносії, що боляче б'є не лише по їхніх родинах, а й по волонтерському рухові. Розповідали і про прикрі випадки, з якими довелося зустрітися у мирному житті. Тим, які пройшли пекло війни, боляче спостерігати нерозуміння, а часом і байдужість від тих, кого вони захищають ціною власного життя. Говорили бійці про те, що добровольці, які є патріотично вмотивованими, найефективніші вояки, а примусова мобілізація спричиняє лише негатив. Йшлося про необхідність патріотичної роботи з молоддю, щоб відірвати її від пива і барів та залучити до корисних справ.
На зустріч з нашими співвітчизниками-героями прибув єпископ Дрогобицький і Самбірський УПЦ КП владика Яків, який разом із секретарем єпархії, активним волонтером отцем Андрієм Безушком провів нагородження вояків. З благословення глави Церкви святійшого Філарета вони вручили бійцям ДУК “Правий сектор” високі церковні нагороди. Владика Яків благословив добровольців, які незабаром повертаються на передову, подякував за їхню мужність та жертовністьі подарував власну поезію, присвячену українським воїнам-героям.













