» Інформація » Сьогодні Дрогобиччина урочисто провела на фронт своїх земляків

Сьогодні Дрогобиччина урочисто провела на фронт своїх земляків

Автор: admin2 от 9-12-2015, 10:56

Сьогодні Дрогобиччина урочисто провела на фронт своїх земляківСьогодні, 9 грудня біля Колони Свободи у Дрогобичі відбулися урочисті проводи на схід бійців ДУК “Правий сектор” на чолі з Русланом Щербою. Вояків благословив єпископ Дрогобицький і Самбірський УПЦ КП владика Яків. Після молитви за Україну та її захисників владика побажав бійцям та їхнім родинам здоров'я, Божого захисту, мужності і стійкості в обороні рідної держави. Владика також закликав присутніх до порозуміння та єдності в цей непростий для України час, коли підступний ворог використовує будь-які засоби, щоб розвалити нашу державу та знищити її волелюбний народ.

До вояків звернулися голова райдержадміністрації Максим Лісогор та голова районної ради Михайло Сікора, які побажали всім спільної перемоги над ворогом та щасливого повернення бійців живими і неушкодженими додому. Командир загону розвідки Руслан Щерба подякував присутнім за підтримку та допомогу і наголосив, що він та його побратими не вперше вирушають на передову, де будуть гідно і мужньо виконувати свої завдання для захисту східних кордонів держави. На завершення всі присутні разом виконали Державний Гімн України.

Сьогодні Дрогобиччина урочисто провела на фронт своїх земляків