Сьогодні активісти міської громади пікетували Дрогобицьку Ратушу, вимагаючи негайного ремонту ділянки дороги на вул Самбірській.. Терпець людей урвався через те, що цей відрізок дороги вже давно перебуває в аварійному стані. Часткове підсипання ям не дало бажаного результату. Мешканці ставили чіткі запитання: куди поділися гроші на ремонт дороги і коли розпочнуться роботи.
З пікетувальниками зустрілися керуючий справами виконкому Володимир Годяк та директор департаменту комунального господарства Іван Лепкий. Вони пояснили, що затримка пов'язана з тендерними процедурами, які вже стартували і завершаться в липні цього року. Щоб зняти напругу, до того часу чиновники пообіцяли провести ямковий ремонт.
Активісти вирішили не перекривати сьогодні вулицю Самбірську і дали владі тиждень, щоб виправити ситуацію в рамках можливого.
Треба сказати, що це питання розглядалося на засіданні Оперативного штабу, яке відбулося минулого тижня в РДА. Голова райдержадміністрації Максим Лісогор інформував керівництво облдержадміністрації, що вирішення проблеми, яка спричиняє негативний резонанс в регіоні, потребує втручання та допомоги керівництва області.













