» Інформація » Аварійний стан дороги на вул. Самбірській привів людей під стіни Дрогобицької міської ради

Аварійний стан дороги на вул. Самбірській привів людей під стіни Дрогобицької міської ради

Автор: admin2 от 8-06-2015, 11:02
 (голосів: 0)

Аварійний стан дороги на вул. Самбірській привів людей під стіни Дрогобицької міської радиСьогодні активісти міської громади пікетували Дрогобицьку Ратушу, вимагаючи негайного ремонту ділянки дороги на вул Самбірській.. Терпець людей урвався через те, що цей відрізок дороги вже давно перебуває в аварійному стані. Часткове підсипання ям не дало бажаного результату. Мешканці ставили чіткі запитання: куди поділися гроші на ремонт дороги і коли розпочнуться роботи.

З пікетувальниками зустрілися керуючий справами виконкому Володимир Годяк та директор департаменту комунального господарства Іван Лепкий. Вони пояснили, що затримка пов'язана з тендерними процедурами, які вже стартували і завершаться в липні цього року. Щоб зняти напругу, до того часу чиновники пообіцяли провести ямковий ремонт.

Активісти вирішили не перекривати сьогодні вулицю Самбірську і дали владі тиждень, щоб виправити ситуацію в рамках можливого.

Треба сказати, що це питання розглядалося на засіданні Оперативного штабу, яке відбулося минулого тижня в РДА. Голова райдержадміністрації Максим Лісогор інформував керівництво облдержадміністрації, що вирішення проблеми, яка спричиняє негативний резонанс в регіоні, потребує втручання та допомоги керівництва області.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua