» Інформація » Обговорювалися нові пропозиції щодо змін перспективного плану Дрогобицького району

Обговорювалися нові пропозиції щодо змін перспективного плану Дрогобицького району

Автор: admin1 от 11-06-2015, 12:12
 (голосів: 0)

Обговорювалися нові пропозиції щодо змін перспективного плану Дрогобицького районуСьогодні, 11 червня, перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Степан Рудницький провів чергову нараду з питань адміністративної реформи, на якій він інформував про вчорашнє засідання в голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки, де за словами директора Офісу реформ у Львівській області Ореста Матвіїшина, 129 територіальних громад виявили бажання додатково обговорити проект Перспективного плану добровільного об'єднання громад.

Тому, зважаючи на пропозиції Офісу реформ щодо перспективного плану Дрогобицького району, на результати наради в Львівській ОДА, де висловлені деякі зауваження та пасивності деяких сільських рад, які не беруть участь в кущових обговореннях адмінреформи, на нараді було обговорено зміни, що стосуються центрів територіальних громад міст Дрогобича, Трускавця, Борислава та Стебника, смт. Підбужа та Меденич і села Нижні Гаї.

Обговорювалися нові пропозиції щодо змін перспективного плану Дрогобицького району
Обговорювалися нові пропозиції щодо змін перспективного плану Дрогобицького району

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua