В рамках робочих поїздок населеними пунктами району голова райдержадміністрації Максим Лісогор відвідав Урізьку сільську раду. Урізький сільський голова Василь Стефаняк інформував голову РДА про першочергові проблеми, одна з яких, розширення діючого НВК. У перспективі в Урожі сподіваються відкрити повноцінний дитсадок. На даний час у планах — відкриття ще однієї дошкільної групи з короткотерміновим перебуванням. Керівники оглянули приміщення навчально-виховного комплексу, де є для цього належні умови, та обговорили питання коштів для створення додаткової групи.
За підсумками візиту до Урожа голова райдержадміністрації Максим Лісогор доручив також підготувати докладного листа від сільської ради щодо розмиву ділянки дороги на Підмонастирок.













