Сьогодні голова райдержадміністрації Максим Лісогор зібрав робочу нараду, яка стосувалася благоустрою доріг району за основними напрямками. Зокрема, йшлося про відтинок дороги Трускавець — Меденичі до межі Дрогобицького району. Завдання, які поставив голова райдержадміністрації,- систематична боротьба з борщівником, обкошування та прибирання узбіч, впорядкування автобусних зупинок та табличок з назвами населених пунктів. Максим Лісогор наголосив, що відтинок дороги обраний не випадково, адже це — головні ворота Дрогобиччини і візитівка краю. За тим, як виглядають наші вулиці, села, про нас та нашу культуру роблять висновок приїжджі. “Врешті-решт,- слушно зауважив Максим Лісогор, - це не лише наш щоденний обов'язок, а й вияв самоповаги та поваги до гостей Дрогобиччини”.
Окрім місцевих рад до робіт залучаються підприємства та організації району, між якими розподілили найбільш проблемні ділянки. Є можливість проводити впорядкування за рахунок громадських робіт через службу зайнятості.
Голова райдержадміністрації та його заступник Іван Мізерник рекомендували сільським радам налагодити співпрацю з ВК-40, яка має право та ресурси на виконання деяких видів робіт та готова домовлятися з місцевими радами на взаємовигідних умовах.













