Сьогодні заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник провів робочу нараду, на якій знову розглядалося питання створення місцевої пожежної команди на базі Меденицької селищної ради.
З цього приводу, як уже повідомлялося, відбулося декілька нарад та виїзна Колегія райдержадміністрації. Втім, справа досі не зрушила з місця. Місцеві ради Меденицького куща, зазначалося на нараді, досі не зробили конкретних кроків, які б свідчили про їхнє бажання створити спільними зусиллями пожежну команду (або пост на базі діючої Підбузької пожежної команди, або підрозділ Меденицького комунального підприємства). Для початку організаційних заходів необхідне рішення Меденицької селищної ради про утворення такого підрозділу.
За підсумками наради Іван Мізерник дав протокольне доручення Меденицькому селищному голові винести це питання найближчим часом на розгляд місцевих депутатів та членів виконкому.
Позитивний досвід діяльності місцевої команди має селище Підбуж, яке спільно із сусідніми населеними пунктами декілька років тому створило такий підрозділ. Нині на рахунку Підбузьких пожежників чимало локалізованих пожеж, врятованих життів та майна у навколишніх селах. Окрім цього, працівники пожежної команди здійснюють на прохання місцевих рад різні господарські та комунальні роботи. Керівництво райдержадміністрації вийшло з пропозицією при утворенні Меденицької пожежної команди набирати до її лав демобілізованих учасників АТО, які не забезпечені роботою та мають певний професійний досвід.













