Як повідомлялося раніше, на останньому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС, яка відбулася 30 березня розглядалося питання створення місцевої пожежної команди в смт. Меденичі. Тому, сьогодні, 5 квітня, відбулася спільна нарада, на яку були запрошені сільські голови найближчих сіл, де обговорили можливість та умови спільного її утримання. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко наголосив на важливості цього питання, адже мова йде про життя та здоров’я людей і у випадку виникнення пожежі або
надзвичайної ситуації дорога кожна хвилина. Керівник місцевого підрозділу ГУ ДСНС Роман Свястин, зазначив, що практика місцевих пожежних команд на Дрогобиччині себе виправдала та навів приклад Підбузької пожежної команди, яка була створена ще в 2004 році. За цей час місцеві вогнеборці самотужки ліквідували чимало пожеж в гірській частині району, рятуючи життя та майно людей. Окрім цього рятувальники активно допомагають місцевим сільським радам у різних нагальних потребах у комунальній та інших сферах.
Тому, для створення пожежної команди в Меденичах необхідно об’єднати зусилля навколишніх громад. За підсумками наради було прийнято рішення фінансовому управлінню провести розрахунок утримання пожежної команди, а сільським та селищним головам провести сесії сільських рад, де включити в порядок денний це питання.













