Сьогодні в районному народному домі відбулися урочисті заходи з нагоди Дня незалежності України та Дня Державного Прапора.
Учасники урочистостей спільно з отцем-капеланом Михайлом Коліщаком (УГКЦ) помолилися за Україну та її Героїв. Від святочної громади були покладені квіти до пам'ятника “Колона Свободи”.
З нагоди 27-ї річниці незалежності України голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич виголосив промову, в якій подякував за незалежну Українську державу учасникам національно-визвольної боротьби, українським воїнам, які мужньо і жертовно ведуть боротьбу за нашу державність на сході України, та тим, хто віддав життя за нашу свободу, волонтерам, всім, хто вносить свій вклад в розбудову України. “Я б мав велике задоволення вітати вас сьогодні у мирній країні.
Тоді б це свято було веселим і радісним. Але боротьба за Україну триває. Пам'ятаймо про це, шануймо свою державу та її захисників, працюймо для неї, щоб нащадки подякували нам за Україну, яку ми для них залишили!” - сказав Андрій Шевкенич.
З днем незалежності України учасників урочистостей привітав голова районної ради Михайло Сікора.
Очільники району вручили квіти учасникам національно-визвольної боротьби, матерям і дружинам загиблих героїв та солодощі — дітям полеглих бійців. Голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич та голова районної ради Михайло Сікора також нагородили почесними грамотами кращих працівників усіх сфер життєдіяльності району. Були вручені нагороди бійцям Української Добровольчої Армії.
Нагороду патріарха УПЦ КП Філарета о.Леонід Городиський вручив лікарю, завідувачу районної поліклініки Василю Андрусіву.
Завершилися урочистості святковим концертом творчих колективів району. Виступили хор “Каменяр”, ансамбль “Журавка”, дитячий танцювальний колектив “Веселка”, гурт “Галич”, чоловіче вокальне тріо з Вороблевич, акордеоніст Роман Стахнів, солісти Ольга Тимишин та Степан Химин.













