Минулої п'ятниці Дрогобиччину відвідала заступник голови облдержадміністрації Ірина Гримак. В рамках підготовки до 160-ї річниці від дня народження Івана Франка Ірина Гримак разом головою райдержадміністрації Максимом Лісогором та головою районної ради Михайлом Сікорою побувала у Державному історико-культурному заповіднику “Нагуєвичі”, у міському Народному домі ім.Івана Франка, оглянула інші об'єкти, пов'язані з його іменем, щоб визначити обсяги робіт, які необхідно здійснити для належної підготовки до ювілею нашого славного краянина. Заступник голови облдержадміністрації ознайомилася зі станом ремонтних робіт у районному Народному домі.
Ірина Гримак також відвідала відремонтований пам'ятник Іванові Павлу ІІ у м.Дрогобич.
Окрім культурних об'єктів І. Гримак цікавили й інші господарські питання, зокрема, стан доріг та мостів. Спільно з керівництвом району вона оглянула зруйнований ще у 2008 році міст між Нагуєвичами та Ясеницею Сільною. Під час робочого візиту разом з районною владою було обговорено основні інфраструктурні проекти, які реалізуються або потребують реалізації у регіоні, та джерела фінансування.
В зустрічі взяв участь депутат обласної ради Михайло Задорожний.













