» Інформація » Наприкінці тижня в районі побувала заступник голови ОДА Ірина Гримак

Наприкінці тижня в районі побувала заступник голови ОДА Ірина Гримак

Автор: admin2 от 28-03-2016, 09:39
 (голосів: 0)

Наприкінці тижня в районі побувала заступник голови ОДА Ірина ГримакМинулої п'ятниці Дрогобиччину відвідала заступник голови облдержадміністрації Ірина Гримак. В рамках підготовки до 160-ї річниці від дня народження Івана Франка Ірина Гримак разом головою райдержадміністрації Максимом Лісогором та головою районної ради Михайлом Сікорою побувала у Державному історико-культурному заповіднику “Нагуєвичі”, у міському Народному домі ім.Івана Франка, оглянула інші об'єкти, пов'язані з його іменем, щоб визначити обсяги робіт, які необхідно здійснити для належної підготовки до ювілею нашого славного краянина. Заступник голови облдержадміністрації ознайомилася зі станом ремонтних робіт у районному Народному домі.

Ірина Гримак також відвідала відремонтований пам'ятник Іванові Павлу ІІ у м.Дрогобич.

Окрім культурних об'єктів І. Гримак цікавили й інші господарські питання, зокрема, стан доріг та мостів. Спільно з керівництвом району вона оглянула зруйнований ще у 2008 році міст між Нагуєвичами та Ясеницею Сільною. Під час робочого візиту разом з районною владою було обговорено основні інфраструктурні проекти, які реалізуються або потребують реалізації у регіоні, та джерела фінансування.

В зустрічі взяв участь депутат обласної ради Михайло Задорожний.

 

Наприкінці тижня в районі побувала заступник голови ОДА Ірина Гримак

 

 

Наприкінці тижня в районі побувала заступник голови ОДА Ірина Гримак
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua