» Інформація » Військовій частині, яка дислокується в Дрогобичі, – 74 роки

Військовій частині, яка дислокується в Дрогобичі, – 74 роки

Автор: admin1 от 5-08-2016, 17:14
 (голосів: 0)

Військовій частині, яка дислокується в Дрогобичі, – 74 рокиЗ нагоди 74-річниці від створення 15-го гвардійського реактивного артилерійського Київського полку, який дислокується в місті Дрогобичі, сьогодні, 5 серпня у військовій частині 1108 відбулися урочисті збори. Традиційно свято розпочалося винесенням бойового прапора та виконанням Державного гімну України. Воїнів-артилеристів привітав командир частини полковник Григорій Дем'янчик, який розповів про історію та сьогодення полку, його звершення. А гордістю в/ч є її особовий склад, який, ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій військовий обов’язок.

Цього дня військові отримали Боже благословіння від єпископа Дрогобицько-Самбірський УПЦ КП Якова та капелана о. Івана Гнатіва. Від імені Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета владика Яків вручив полковнику Григорію Дем'янчику орден святого Юрія Переможця.

Військовій частині, яка дислокується в Дрогобичі, – 74 рокиСлова подяки прозвучали від міського голови Дрогобича Тараса Кучми, голови Дрогобицької райдержадміністрації Володимира Шутка, заступника голови Дрогобицької районної ради Володимира Стецівки. Вони вручили грамоти та подарунки офіцерам, прапорщикам, сержантам та солдатам полку. А спільно від районної ради та райдержадміністрації їдальня військової частина отримала в подарунок триста комплектів нової та якісної посуди. Директор ТзОВ НВП «Сіріон» Юрій Демчишак подарував прилад нічного бачення.

 

Історія полку

 

6 серпня 1942 року на базі 391-го, 392-го та 393-го окремих гвардійських мінометних дивізіонів сформовано 98-й мінометний полк.

Березень 1948 року – 98-й мінометний полк переформовано в 146-й мінометний дивізіон.

1 грудня 1989 року – 13-а реактивно-мінометна бригада переформована в 337-у гвардійську реактивно-артилерійську бригаду.

Військовій частині, яка дислокується в Дрогобичі, – 74 роки24 серпня 1991 року – 337-а реактивна артилерійська бригада підпорядкована Верховній раді України.

12 грудня 1991 року – 337 реактивна артилерійська бригада включена у склад Збройних Сил України.

19 січня 1992 року – особовий склад 337-ї реактивної артилерійської бригади склав присягу на вірність народу України.

20 серпня 2003 року – на базі 337-ї гвардійської артилерійської бригади сформовано 15-й полк реактивної артилерії.

З 2014 року особовий склад 15-го гвардійського реактивного артилерійського полку задіяний в Антитерористичній операції на Сході України.

Військовій частині, яка дислокується в Дрогобичі, – 74 роки
Військовій частині, яка дислокується в Дрогобичі, – 74 роки
Військовій частині, яка дислокується в Дрогобичі, – 74 роки
Військовій частині, яка дислокується в Дрогобичі, – 74 роки
Військовій частині, яка дислокується в Дрогобичі, – 74 роки
Військовій частині, яка дислокується в Дрогобичі, – 74 роки
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua