Напередодні професійного свята – Дня автомобіліста та дорожника, голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор привітав та нагородив грамотами за сумлінну і добросовісну працю кращих працівників підприємств, які здійснюють автомобільні перевезення та обслуговування доріг в районі.
«Ваша праця дуже важлива та потрібна людям. Професія автомобіліста почесна, напружена та вимагає багато сил і енергії.» - підкреслив у вітальному слові Максим Едуардович. Напередодні професійного свята, щиро бажаю вам доброго здоров’я, сімейного благополуччя, успіхів у праці, безаварійних поїздок та щасливих доріг!»
Грамоти були вручені головному механіку ТОВ «Сігма» Василю Паньківу, водію цього підприємства Івану Гнатику, водіям МПП «Транспортник» Степану Кулиничу
та Богдану Кобилецькому, ТОВ «Канзас» - Назарію Вересняку, ПП «Галич-Авто» - Петру Войтовичу, МКП «Транс-Екіпаж» - Ярославу Біласу, В’ячеславу Волошину, Віктору Качмару, Володимиру Шепіді, директору філії «Дрогобицький райавтодор» Сергію Грибанову та директору ТОВ «Магістраль» Василю Стефанюку.
Також привітали автомобілістів та дорожників заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник та керівник апарату Степан Рудницький, вони побажали трудівникам автомобільної галузі міцного здоров’я, успіхів на роботі та вдома, успішної та безаварійної праці.













