» Інформація » Максим Лісогор з робочим візитом побував в Уличному

Максим Лісогор з робочим візитом побував в Уличному

Автор: admin2 от 16-11-2015, 10:07
 (голосів: 1)

Максим Лісогор з робочим візитом побував в УличномуВідповідно до графіку робочих візитів у населені пункти району наприкінці минулого тижня голова райдержадміністрації Максим Лісогор відвідав Уличне. Під час візиту очільник району побував у місцевій школі, де поспілкувався з педагогічним колективом. Відбулася також зустріч голови райдержадміністрації з активом та мешканцями у сільській раді.

В зустрічі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, новообраний сільський голова Святослав Стефанків, депутат районної ради МихайлоМаксим Лісогор з робочим візитом побував в Уличному Галик. Серед проблем, про які йшлося під час обидвох зустрічей, кадрові питання в Уличненській школі, реконструкція приміщення для дитсадочка, допомога у довезенні на змагання сільських спортивних команд тощо.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua