» Інформація » Оперативний штаб розглянув організаційні питання щодо ліквідації наслідків стихії

Оперативний штаб розглянув організаційні питання щодо ліквідації наслідків стихії

Автор: admin1 от 3-12-2015, 16:29
 (голосів: 0)

Оперативний штаб розглянув організаційні питання щодо ліквідації наслідків стихіїПро усунення наслідків буревію, що у вівторок, 1 грудня, пройшов на Дрогобиччині  та узгодження дій аварійних служб йшлося на сьогоднішньому засіданні оперативного штабу для координації роботи з питань забезпечення безпеки громадян і захисту найважливіших обєктів інфраструктури району. У своєму виступі голова райдержадміністрації Максим Лісогор наголосив на важливості своєчасного реагування на сигнали, що надходять з населених пунктів району. Оперативний штаб розглянув організаційні питання щодо ліквідації наслідків стихіїСлід приділити увагу більш координованим діям органів місцевого самоврядування та всіх аварійних служб району, особливо коли це стосується різкого погіршення метереологічної ситуації.

Нагадаємо, що для ліквідації наслідків стихії Дрогобицьким і Бориславським РЕМ було задіяно дев’ять бригад в кількості 54 чоловіка.

Також розглядалися питання виконання заходів з підготовки до зими шляхового господарства, забезпечення піщаною сумішшю гірської частини району та заходи з організації безпечної експлуатації ГРП в селі Снятинка, що також постраждало внаслідок стихії.

 

Оперативний штаб розглянув організаційні питання щодо ліквідації наслідків стихії
 

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua