» Інформація » Сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів робочу нараду з питань відновлення діяльності дошкільної установи в с.Опарі

Сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів робочу нараду з питань відновлення діяльності дошкільної установи в с.Опарі

Автор: admin2 от 20-02-2017, 17:38
 (голосів: 0)

Сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів робочу нараду з питань відновлення діяльності дошкільної установи в с.ОпаріЙшлося про передачу Львівтрансгазом будівлі колишнього дитсадка на баланс Опарівської сільської ради.

Обговорення відбулося за участю голови депутатської комісії районної ради з питань освіти та науки, у справах молоді і спорту Миколи Лук'янченка.

Опарівський сільський голова Григорій Куций повідомив, що давно назріла потреба у дошкільній установі, адже в самих Опарах та в сусідніх селах є велика кількість сімей, які мають бажання віддати своїх дошкільнят у дитсадочок. Меденицький ДНЗ давно не витримує існуючого навантаження.

Володимир Шутко доручив сільському голові разом з відповідними підрозділами райдержадміністрації підготувати необхідні документи для передачі приміщення та скерувати їх у Львівтрансгаз.

На нараді обговорено й інші проблемні питання села, яка стосуються заміни покрівлі школи, ремонту народного дому тощо.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua