Йшлося про передачу Львівтрансгазом будівлі колишнього дитсадка на баланс Опарівської сільської ради.
Обговорення відбулося за участю голови депутатської комісії районної ради з питань освіти та науки, у справах молоді і спорту Миколи Лук'янченка.
Опарівський сільський голова Григорій Куций повідомив, що давно назріла потреба у дошкільній установі, адже в самих Опарах та в сусідніх селах є велика кількість сімей, які мають бажання віддати своїх дошкільнят у дитсадочок. Меденицький ДНЗ давно не витримує існуючого навантаження.
Володимир Шутко доручив сільському голові разом з відповідними підрозділами райдержадміністрації підготувати необхідні документи для передачі приміщення та скерувати їх у Львівтрансгаз.
На нараді обговорено й інші проблемні питання села, яка стосуються заміни покрівлі школи, ремонту народного дому тощо.













