» Інформація » У фойє райдержадміністрації з'явився тематичний стенд пам'яті Небесної сотні

У фойє райдержадміністрації з'явився тематичний стенд пам'яті Небесної сотні

Автор: admin2 от 22-01-2016, 12:12
 (голосів: 0)

У фойє райдержадміністрації з'явився тематичний стенд пам'яті Небесної сотні22 січня з Нагоди Дня Соборності України та у день, коли минає друга річниця загибелі на Київському майдані перших героїв Небесної сотні, у райдержадміністрації відбулося відкриття меморіального стенду пам'яті Небесної сотні, виготовленого з ініціативи першого заступника голови райдержадміністрації, депутата районної ради Володимира Шутка.

Звертаючись до присутніх — керівників та працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, служб району Володимир Шутко сказав: ”Символічною є ця паралель — 22 січня 1919 року, який сьогодні Україна відзначає як День Соборності, та 22 січня 2014 року — коли за волю і соборність України у Києві пролилася кров перших наших Героїв Небесної сотні. Про цей подвиг, цю самопожертву ми повинні вічно пам'ятати і жити гідно та чесно. Бо Небесна сотня стоїть на варті й обороні України та кожного з нас.”

Учасники події запалили лампадки перед портретами Героїв України та помолилися за їхні душі та за мир в Україні.

 

У фойє райдержадміністрації з'явився тематичний стенд пам'яті Небесної сотні
У фойє райдержадміністрації з'явився тематичний стенд пам'яті Небесної сотні




Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua