2 лютого, голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор та перший заступник голови РДА Володимир Шутко взяли участь в нараді міських голів, яка відбулася у світлиці Дрогобицької міської ради.
Міські голови Дрогобича Тарас Кучма, Трускавця Андрій Кульчинський, Борислава Ігор Яворський, Стебника Петро Старосольський обговорили питання аварійного стану доріг Дрогобиччини, підготовки до 160-річного ювілею Івана Франка, утилізації твердих побутових відходів та інші питання.













