» Інформація » Нарада міських голів Дробицького регіону

Нарада міських голів Дробицького регіону

Автор: admin1 от 3-02-2016, 11:56
 (голосів: 0)

Нарада міських голів Дробицького регіону2 лютого, голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор та перший заступник голови РДА Володимир Шутко взяли участь в нараді міських голів, яка відбулася у світлиці Дрогобицької міської ради.

Міські голови Дрогобича Тарас Кучма, Трускавця Андрій Кульчинський, Борислава Ігор Яворський, Стебника Петро Старосольський обговорили питання аварійного стану доріг Дрогобиччини, підготовки до 160-річного ювілею Івана Франка, утилізації твердих побутових відходів та інші питання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua