» Інформація » Військова частина в місті Дрогобичі запрошує на контрактну службу

Військова частина в місті Дрогобичі запрошує на контрактну службу

Автор: admin1 от 29-02-2016, 11:06

Військова частина в місті Дрогобичі запрошує на контрактну службуВ суботу, 27 лютого, у військовій частині, що дислокується в місті Дрогобичі відбулася зустріч керівників району – голови Дрогобицької райдержадміністрації Максима Лісогора, голови районної ради Михайла Сікори, першого заступника голови РДА Володимира Шутка та заступника голови райради Володимира Стецівки з командуванням в/ч А 1108. Полковник Григорій Дем'янчик розповів про те, як проходять службу офіцери та солдати в частині та виконують свій військовий обов’язок на сході країни. Обговорювалося також питання контрактної служби, адже в частині є достатньо вакансій, на які запрошуються дрогобичани та мешканці району. «Контрактна служба це майже така ж робота, як і інші але звісно зі своєю військовою специфікою. Контрактник так само ходить на службу як інші на роботу та має два вихідні на тиждень», - зауважив командир військової частини.

Підводячи підсумок зустрічі Максим Лісогор сказав, що тісна співпраця між райдержадміністрацією, районною радою та військовою частиною буде і в подальшому і військові можуть розраховувати на підтримку районної влади.