» Інформація » Дрогобицький район уклав угоду про співпрацю з Ліським повітом (РП)

Дрогобицький район уклав угоду про співпрацю з Ліським повітом (РП)

Автор: admin2 от 1-08-2016, 14:25
 (голосів: 0)

 

Дрогобицький район уклав угоду про співпрацю з Ліським повітом (РП)30-31 липня офіційна делегація району у складі голови райдержадміністрації Володимира Шутка, голови районної ради Михайла Сікори та інших осіб на запрошення влади Підкарпатського воєводства, Ліського повіту та м.Лісько взяла участь у ХХІ агропромисловій виставці-ярмарку “Агробещади 2016”.

Відбулося підписання угоди про співпрацю між Дрогобицьким районом та Ліським повітом у різних сферах життєдіяльності обох регіонів. Відповідно до укладеної угоди буде реалізовуватися низка спільних проектів під егідою Євросоюзу.

Перші особи району також оглянули цікаву своїм розмаїттям агропромислову виставку. 

 

Дрогобицький район уклав угоду про співпрацю з Ліським повітом (РП)
Дрогобицький район уклав угоду про співпрацю з Ліським повітом (РП)
Дрогобицький район уклав угоду про співпрацю з Ліським повітом (РП)
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua