Відбулося підписання угоди про співпрацю між Дрогобицьким районом та Ліським повітом у різних сферах життєдіяльності обох регіонів. Відповідно до укладеної угоди буде реалізовуватися низка спільних проектів під егідою Євросоюзу.
Перші особи району також оглянули цікаву своїм розмаїттям агропромислову виставку.













