» Інформація » Нарада-семінар з сільськими та селищними головами

Нарада-семінар з сільськими та селищними головами

Автор: admin1 от 14-04-2016, 13:18
 (голосів: 0)

Нарада-семінар з сільськими та селищними головамиПро окремі аспекти реалізації виконавчими комітетами сільських та селищних рад повноважень щодо реєстрації місця проживання та ведення Реєстру територіальної громади розповів на нараді-семінарі голова Асоціації сільських, селищних рад Степан Коваль, яка відбулася в четвер, 14 квітня, в сесійній залі районної ради під головуванням першого заступника голови Нарада-семінар з сільськими та селищними головамирайдержадміністрації Володимира Шутка та заступника голови районної ради Володимира Стецівки.

Також важливе питання, що розглядалось на нараді було попередження тіньового обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів і встановлення суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів без наявності відповідних ліцензій, - про це інформували заступник начальника Дрогобицької ОДПІ Олег Демко та керівник регіонального відділу поліції Мирон Карапата.

 

Нарада-семінар з сільськими та селищними головами
Нарада-семінар з сільськими та селищними головами
Нарада-семінар з сільськими та селищними головами

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua