» Інформація » Олег Синютка та Володимир Шутко побували у гірській частині району

Олег Синютка та Володимир Шутко побували у гірській частині району

Автор: admin2 от 6-06-2016, 13:18
 (голосів: 0)

Олег Синютка та Володимир Шутко побували у гірській частині районуСьогодні під час понеділкової оперативної наради голова райдержадміністрації Володимир Шутко повідомив, що наприкінці тижня він разом з головою облдержадміністрації Олегом Синюткою, який перебував з робочим візитом на Дрогобиччині, відвідали гірську зону району.

Перші посадові особи області та району оглянули стан ремонту дороги, яка з'єднує Дрогобицький та Сколівський райони і має перспективу стати популярним туристичним шляхом зі Східниці до Фортеці Тустань.

Очільник області також цікавився ситуацією та проблемами санаторних та відпочинкових закладів гірської зони. Володимир Шутко інформував Олега Синютку про необхідність допомоги та фінансової підтримки для ремонту доріг та мостів у цій частині району. Йшла, зокрема, мова про вкрай незадовільний стан дороги в с.Опака.

Голова облдержадміністрації звернув увагу місцевої влади і на проблему розповсюдження борщівника, який особливо поширений на території Новокропивницької сільської ради.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua