» Інформація » Триває процес утворення Східницької ОТГ

Триває процес утворення Східницької ОТГ

Автор: admin2 от 22-07-2016, 11:43

Триває процес утворення Східницької ОТГ21 липня голова райдержадміністрації Володимир Шутко взяв участь у робочій нараді в Східницькій селищній раді. Йшлося про питання децентралізації та реформи влади. Розмова відбулася за участю Східницького селищного голови Івана Піляка, представників обласного Офісу реформ, сільських голів сусідніх зі Східницею територій району. Обговорювалося питання утворення Східницької об'єднаної територіальної громади. Володимир Шутко нагадав місцевим головам, що вони повинні пам'ятати — у 2017 році зміниться порядок бюджетних взаємовідносин, і ті громади, які не об'єднаються, матимуть проблеми з фінансуванням.

Учасники розмови дійшли згоди, що доцільно продовжувати процес утворення ОТГ. Найближчим часом навколишні громади та сільські ради працюватимуть над прийняттям відповідних висновків та рішень.