» Інформація » Голова райдержадміністрації дав низку завдань місцевим головам та керівникам служб

Голова райдержадміністрації дав низку завдань місцевим головам та керівникам служб

Автор: admin2 от 26-07-2016, 17:21
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації дав низку завдань місцевим головам та керівникам служб“Зміни треба починати з себе,” - таку пораду сільським, селищним головам під час наради в райдержадміністрації, яка відбулася одразу ж після засідання Колегії, дав начальник Дрогобицького відділу поліції Мирон Карапата. Йшлося про низку важливих завдань, які поставив перед війтами голова райдержадміністрації Володимир Шутко щодо благоустрою територій, впорядкування пам'ятників та боротьби з борщівником. В цьому контексті начальник поліції на прикладі одного з сіл району, де він проводив роботу за дорученням голови райдержадміністрації, продемонстрував, як байдужість, відсутність порозуміння, елементарного бажання навести лад у своєму селі заводить у глухий кут найпростіші справи.

Під час наради Володими Шутко доручив підрозділу цивільного захисту тримати на контролі питання протипожежної безпеки, особливо, ситуацію на Броницькому сміттєзвалищі.

Управління водного господарства повинне продовжити інвентаризацію водних об'єктів, зокрема, понад 40-ка ставків поблизу Модрич, які утворилися на місці технологічних ям.

Управління праці та соцзахисту населення отримало завдання спільно із сільськими, селищними головами опрацювати механізм відшкодування населенню за рахунок субсидій оплати за організоване вивезення твердих побутових відходів.

На нараді йшлося також про продовження набору на контрактну службу, інші важливі питання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua