» Інформація » Голова облдержадміністрації відвідав Дрогобиччину

Голова облдержадміністрації відвідав Дрогобиччину

Автор: admin2 от 7-07-2016, 17:30
 (голосів: 0)

Голова облдержадміністрації відвідав ДрогобиччинуСьогодні голова облдержадміністрації Олег Синютка з робочим візитом побував на Дрогобиччині. Основною метою приїзду стала підготовка до відзначення 160-х роковин народження Івана Франка.

Очільник області разом зі своїм заступником Іриною Гримак, першими особами міста і району побував у Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. Івана Франка, де привітав з обранням на посаду ректора Надію Скотну. Голова облдержадміністрації оглянув приміщення філологічного факультету, де Іван Франко навчався у гімназії.

Наступним об'єктом візиту став міський Народний дім ім.Івана Франка, який потребує ремонту. Голова ОДА доручив місцевому керівництву надати облдержадміністрації проектно-кошторисну документацію для отримання фінансової допомоги з області.

Олег Синютка в супроводі місцевої влади відвідав також катедральний собор Пресвятої Трійці Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua