Сьогодні голова облдержадміністрації Олег Синютка з робочим візитом побував на Дрогобиччині. Основною метою приїзду стала підготовка до відзначення 160-х роковин народження Івана Франка.
Очільник області разом зі своїм заступником Іриною Гримак, першими особами міста і району побував у Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. Івана Франка, де привітав з обранням на посаду ректора Надію Скотну. Голова облдержадміністрації оглянув приміщення філологічного факультету, де Іван Франко навчався у гімназії.
Наступним об'єктом візиту став міський Народний дім ім.Івана Франка, який потребує ремонту. Голова ОДА доручив місцевому керівництву надати облдержадміністрації проектно-кошторисну документацію для отримання фінансової допомоги з області.
Олег Синютка в супроводі місцевої влади відвідав також катедральний собор Пресвятої Трійці Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.













