» Інформація » Відбулася конференція асоціації інвалідів

Відбулася конференція асоціації інвалідів

Автор: admin1 от 22-08-2014, 10:40
 (голосів: 0)

Відбулася конференція асоціації інвалідів21 серпня в малому сесійному залі Дрогобицької райдержадміністрації відбулася районна конференція асоціації інвалідів, на якій підводились підсумки Комплексної програми підтримки інвалідів на 2011-2014 роки.

Участь в конференції взяли заступник голови обласної асоціації інвалідів Оксана Кіяновська, перший заступник голови Дрогобицької РДА Степан Рудницький, представники структурних підрозділів РДА та служб району, які в своїй роботі безпосередньо співпрацюють з інвалідами, а саме: управління праці та соціального Відбулася конференція асоціації інвалідівзахисту населення, Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості, районного територіального медичного об’єднання, управління пенсійного фонду. Вони інформували про співпрацю з районною асоціацією інвалідів, зокрема цього року інвалідам надано адресну допомогу на суму 450 тис. грн., стовідсотково забезпечено інвалідними колясками, на суму 1 млн. грн. виділено безкоштовні лікарські препарати. Степан Рудницький інформував про послідовні кроки зі сторони керівництва району в питаннях, що стосуються підтримки інвалідів, їх соціального та правового захисту.

Також на конференції були обрані делегати на VIII з’їзд асоціації інвалідів, який відбудеться у вересні.

 

 

Відбулася конференція асоціації інвалідів
Відбулася конференція асоціації інвалідів
Відбулася конференція асоціації інвалідів
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua