Сьогодні, 25 квітня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Івана Мізерника, відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення, під час якого обговорили питання необхідності дотримання роботодавцями мінімальних державних гарантій в оплаті праці.
Проведено детальний аналіз досконально проаналізовано список платників-мінімізаторів поданого ГУ ДФС у Львівській області, причини нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня, наголошено на необхідності збільшення надходжень до районного бюджету.
Також було заслухано інформацію про результати попереднього виїзного засідання.
Заслухано ряд суб’єктів підприємницької діяльності, запрошені приватні підприємці надали пояснення про причини виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі нижче мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення. Для кожного з них представниками фіскальних органів, Пенсійного фонду, центру зайнятості, відділу економіки та управління праці та соціального захисту населення були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, адже легалізація заробітної плати є одним із резервів наповнення бюджету, кошти якого спрямовують на фінансування пенсій та грошової допомоги. Своєчасна й повна сплата платежів у Пенсійний фонд України, а також забезпечення заробітною платою працівників не менше мінімальних соціальних стандартів – це обов’язок кожного роботодавця щодо соціального захисту своїх працівників.













