» Соціальний захист населення » Робоча група обстежила об’єкти господарювання в Солонській сільській раді

Робоча група обстежила об’єкти господарювання в Солонській сільській раді

Автор: admin1 от 21-06-2018, 15:47

Робоча група обстежила об’єкти господарювання в Солонській сільській радіВідповідно до рішення попереднього засідання вчора, 20 червня, робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яку очолює перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, розпочала роботу на місцях. Попередньо в райдержадміністрації відбулося обговорення плану та маршрут виїзду в населені пункти району.

Було проведено роз'яснювальну роботу з суб'єктами господарювання, які використовують найману працю на території Солонської сільської ради.

У виїзному засіданні взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Дрогобицької ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області та  Дрогобицької міськрайонної філії Львівського обласного   центру  зайнятості, відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації.

Проведена роз'яснювальна робота з керівниками та працівниками щодо дотримання трудового законодавства з питань оплати праці. Керівники попереджені про необхідність офіційного оформлення своїх працівників, збільшення рівня заробітної плати і дотримання в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень згідно з чинним законодавством.

Наголошено, що із встановленням розміру мінімальної заробітної плати на рівні 3723 гривень значно збільшені розміри штрафних санкцій за порушення законодавства про працю.

Виїзди робочої групи відбуватимуться і надалі.

Робоча група обстежила об’єкти господарювання в Солонській сільській раді