» Інформація » Центр зайнятості » Нарада в центрі зайнятості

Нарада в центрі зайнятості

Автор: admin2 от 25-02-2019, 14:42
 (голосів: 0)

Нарада в центрі зайнятостіВ п’ятницю 22 лютого 2019 року директор Б. Волошин провів підсумкову нараду-навчання з колективом Дрогобицького МРЦЗ. Проаналізовано роботу відділів, щодо виконання пріоритетних завдань за тиждень.

Другим питанням на порядку денному обговорено лист Львівського обласного центру зайнятості від 20.02.2019 року № 06-629/0-19 щодо визначення пенсійного віку та віку набуття права особи на пенсію в цілях застосування законодавства про зайнятість та про соціальне страхування на випадок безробіття.

Наступним питанням для обговорення стала дуальна освіта, а саме: навчання та робота – два в одному, що дозволить здолати розрив між теорією і практикою, наукою та виробництвом, що дасть змогу поліпшити якість підготовки кваліфікованих кадрів. Ознайомлено з розширеною кількістю професій що можна здобути в Львівському ЦПТО.

На завершення директор вручив Розквасу Віктору Миколайовичу Почесну грамоту з нагоди 50 річчя з дня народження.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua