Чергова нарада-навчання відбулася в п’ятницю 12 квітня 2019 року в колективі Дрогобицького МРЦЗ. Підведено підсумки отриманих навичок після чотирьох одноденних навчань-тренінгів в обласній службі зайнятості, щодо опанування функцій кар’єрного радника для фахівців з питань зайнятості центрів зайнятості. В яких взяли участь М. Допілко, О. Лущак, С. Войтович, М.Нащочич.
Проаналізовано роботу відділів, щодо виконання пріоритетних завдань за тиждень
Наступним питанням для обговорення на нараді проаналізовано зібрані вакансії з інших джерел.













