В п’ятницю, 17 травня, робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення працювала на місцях. Було проведено роз'яснювальну роботу з суб'єктами господарювання, які використовують найману працю на території Меденицької ОТГ.
Суб’єктам господарювання були надані роз’яснення відповідно до чинного законодавства України та особливу увагу приділено наслідкам невиконання вимог законодавства України про працю у вигляді фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності за тіньову зайнятість, виплату заробітної плати «у конвертах» та недотримання міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень в оплаті праці.
Наголошено, що із встановленням розміру мінімальної заробітної плати на рівні 4173 гривень значно збільшені розміри штрафних санкцій за порушення законодавства про працю.
Виїзди робочої групи відбуватимуться і надалі.













