» Соціальний захист населення » Робоча групи з питань легалізації заробітної плати виїжджає в населені пункти району

Автор: admin1 от 10-05-2017, 15:18

Робоча групи з питань легалізації заробітної плати виїжджає в населені пункти районуСьогодні, 10 травня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада, відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

Засідання було проведено за участю головного державного інспектора головного управління Держпраці у Львівській області Івана Ценка, на якому було проведено аналіз списку мінімізаторів поданого Дрогобицькою ОДПІ.

За результатами засідання вирішено додатково провести сьогодні виїзне засідання робочою групою по району, про результати якого буде повідомлено пізніше.